Zdobycze ginekologii plastycznej i laserowej szybkim i przyjemnym sposobem na wstydliwe problemy Polek

Gdy cierpisz z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym warunkowany zmianami lub uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, ze względów subiektywnych, chcesz zmodyfikować wygląd miejsc intymnych – medycyna estetyczna ma dla Ciebie wiele propozycji, jakie w szybki sposób rozwiążą te bolączki oraz wydatnie poprawią komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest wykorzystywany również w przypadku wielu innych problemów ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sprawy ustalane będą w momencie pierwszej wizyty u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przewyższyć oczekiwania, ponieważ powoduje on powrót naturalnego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie przyjemności seksualnej oraz zmniejsza bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w zasadzie niedokuczliwa i niezwykle szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych metod jest bardzo króciutki, a dyskomfort z nim połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa najwyżej 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Rezultatem jest polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychologicznej stabilności, a także radości życia.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Odwiedź:

Wroclaw ginekolog

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Masz problem z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w kwadrans może wyeliminować Twoje problemy, jakie do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.