Wymarzona podróż poślubna, może Meksyk?

Ogólnie nie liczy się miejsce, gdzie para młoda spędzi podróż poślubną, lecz niewątpliwie ciekawsze są kraje egzotyczne, aniżeli Sopot. Cóż, takie właśnie są realia, trudno w tym momencie z nimi polemizować. Dobrze, ale do jakiego kraju w takim razie warto udać się? Kapitalnym rozwiązaniem jest Meksyk, zatem państwo zlokalizowane w Ameryce Środkowej. Ostatnio można dużo przeczytać o Meksyku, jednak ogólnie w negatywnym świetle. Oczywiście chodzi o takie tereny, które przypominają obecnie bardziej miejsce wojny, niż sąsiada USA.

Meksyk ma gigantyczny kłopot z mafią, jednakże to tylko i wyłącznie domena dużych miast oraz terenów przygranicznych. Czyli 99% obszaru Meksyku to bezpieczne tereny. Definitywnie nie powinno się generalizować, zwłaszcza, iż o ile stereotypy w wielu przypadkach są w jakimś stopniu prawdziwe, to w przypadku Meksyku nawet ciężko mówić o stereotypach. W szczególności, że turystyczne regiony to ze wszech miar bezpieczne miejsca. Wydaje się więc, że każdy pan młody nie powinien obawiać się o swoją żonę, ponieważ każdego roku w Meksyku wypoczywa wielu turystów. Warto wspomnieć, że samo plażowanie, generalnie przebywanie w kurorcie turystycznym, to wielki grzech. W końcu mówimy o tym państwie, w którym podróżnicy są w stanie spędzić kilka dobrych lat.
źródło: http://www.polskaoczamiobcokrajowca.pl, http://lnch.pl, http://sharepointtest.pl, http://www.sharepointdemo.com.pl